חושדים שבן/בת הזוג בוגדים בכם? שימו לב לנייד שלהם

ישנם אלמנטים רבים בהתנהגות של בן/בת הזוג שעשויים להעיד על בגידה, אבל אצל רוב האנשים הנייד הוא מוקד ההסתרה העיקרי. כיצד תוכלו לזהות סימנים לבגידה והאם כדאי לכם לפנות לחוקר פרטי?

  • בגידה
שמוליק ממן, בשיתוף zap משפטי
(צילום: ShutterStock)

אישה צעירה נהגה לצאת מדי ערב להליכה בטיילת. ב-19:00 הייתה יוצאת מהבית וב-20:00 כבר מגיעה בחזרה. על אף שנהגה כך לאורך שנים, מספר סימנים עוררו את חשדו של בעלה וגרמו לו לפנות למשרדנו לביצוע חקירה פרטית. תוצאות החקירה היו חד משמעיות - השעה התמימה הזו אותה הקדישה אשתו בקנאות להליכה, הועברה מדי יום בפעילות גופנית שונה לחלוטין, עם גבר אחר.

ברוב המקרים, כאשר בן או בת הזוג מנהלים רומן, נראה שינויים בהרגלים ונשים לב בעיקר להיעדרויות פתאומיות מהבית או למניעים חדשים ליציאה. האופן בו התאימה האישה בסיפור הנ"ל את המפגשים עם הגבר האחר להרגלים הקיימים שלה, והצליחה לשמור עליהם לאורך זמן, אפשר לה להסוות בהצלחה את בגידתה. מה בכל זאת עורר את חשדו של בעלה?

אילו סימנים עשויים להעיד שבן/בת הזוג בוגדים?

מצבים בהם אחד מבני הזוג מנהל רומן ולבן הזוג הנבגד אין שום מושג על כך הם נדירים מאוד. ברוב המקרים, גם אם בן/בת הזוג הבוגדים משתדלים להסתיר את מעשיהם ככל האפשר, יצליח בן הזוג הנבגד להבחין בשינויים מסוימים בהתנהגותם, בהם, כאמור, שינויים בהרגלי היציאה מהבית וכן:

• שינויים תכופים ואקראיים במצב הרוח

• השקעה יוצאת דופן במראה החיצוני

• הוצאות כספים חריגות

• תחושת ריחוק

• ירידה בתשוקה

למידע נוסף על סימנים לבגידה - https://quentininv.co.il/

מוקד ההסתרה - הטלפון הנייד

בשנים האחרונות, בשל התעצמות השימוש שלנו בטלפון הנייד ובעקבות ההתפתחות האדירה של הטכנולוגיה, הטלפון הפך לאחד השחקנים הראשיים בכל סיפור בגידה. אחד הסימנים הבולטים ביותר לכך שבן הזוג שלכם מסתיר משהו הוא היצמדות מוגברת לנייד, הקפדה לא להשאיר אותו ללא השגחה, ושימוש מוגבר ותכוף.

במקרה שלנו, הבעל שם לב לכך שאשתו נצמדת לנייד יותר מהרגיל, אך היה זה דבר אחר שגרם לו להבין שהוא לא חושד בה לשווא. באחד הרגעים הצליח הבעל להגיע לנייד שלה וראה שהותקנו בו אפליקציות חדשות שלא היו שם בעבר - טלגרם וסיגנל.

מאז שאפליקציות אלו הגיעו לשוק, הן זוכות לפופולריות אדירה בקרב בני זוג בוגדים, כיוון שהן מאפשרות מחיקה אוטומטית של ההודעות שנשלחות ומסתירות את זהות אנשי הקשר עמם מתכתבים. הבעל, אם כך, לא יכול היה לגלות את תוכן ההתכתבויות של אשתו או להבין שהיא אכן נמצאת בקשר תכוף עם גבר אחר, אבל עצם ההתקנה של אפליקציות שמאפשרות שיחות דיסקרטיות בטלפון שלה, הבהיר לו שמשהו אינו כשורה.

האם כדאי לפנות לחוקר פרטי?

במצב בו מתעורר חשד ברור או מעורפל לבגידה, פנייה לחוקר פרטי היא דרך הפעולה היעילה והנכונה ביותר. לנסות להתעמת עם בן/בת הזוג כשאתם מעורערים ונמצאים, קרוב לוודאי, בסערת רגשות, לא יוביל לשום מקום ויסתיים בדרך כלל בתירוצים קלושים שלא יתנו לכם מנוחה. לנסות לעקוב אחרי בן/בת הזוג בעצמכם - לא חוקי ומאוד לא מומלץ.

מדוע כדאי לפנות לחוקר פרטי? פרטים נוספים כאן - https://quentininv.co.il/

חוקר פרטי שמקבל את פרטי המקרה ומחזיק ברישיון תקף, הוא בעל האמצעים והידע הנדרשים על מנת לבצע חקירה דיסקרטית ויעילה, להגיע לתוצאות ולספק לבן הזוג ששכר אותו ראיות חותכות בצורה חוקית ותקפה לשימוש מאוחר יותר בבית המשפט.

לצורך השגת הראיות, ישתמש חוקר פרטי בציוד חקירה משוכלל ובשיטות חקירה יצירתיות, יפעיל תושייה רבה ויידע להישאר בצללים ולא להתגלות. במקרים רבים ישתמש החוקר בסיפור כיסוי כזה או אחר, במקרים אחרים, כמו זה שלפנינו, ינסה להיטמע בסביבה באמצעות מעקב על גבי סאגוויי. כך גילה החוקר הפרטי במקרה זה שהאישה אמנם מגיעה לטיילת מדי ערב, אך במקום לצאת להליכה היא נכנסת לרכב שמגיע מדי ערב לאסוף אותה. בשלב זה של המעקב עבר גם החוקר לכלי רכב משלו, עקב אחרי השניים ליער שנמצא בקרבת מקום ותיעד את מעשה הבגידה. הבעל הנבגד קיבל דו"ח מסכם מלווה בראיות חד משמעיות, בהן נעזר בהמשך, כאשר הגיע תביעת גירושין כנגד האישה.

למידע נוסף על חקירות פרטיות - https://quentininv.co.il/

שמוליק ממן הוא חוקר פרטי, בעל משרד החקירות קואנטין חקירות המתמחה בביצוע מעקבים מכל הסוגים בכל הארץ.

טלפון: 053-9382862

הכתבה באדיבות Zap משפטי

המידע המוצג בכתבה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים או הימנעות מהליכים. כל המסתמך על המידע המופיע בכתבה עושה זאת על אחריותו בלבד

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully