משרד עו"ד אורי גלבוע ועו"ד עמית אוריה

עו"ד אורי גלבוע ועו"ד עמית אוריה
16/02/2021

משרד עורכי הדין אורי גלבוע הינו משרד בוטיק שנחשב לאחד המובילים בישראל בתחומי הרשלנות הרפואית והנזיקין. המשרד, שנוסד בשנת 1988, מטפל בעיקר בתביעות מורכבות וגדולות ומייצג ניזוקים כבחירה אידיאולוגית.

מייסד המשרד עו"ד אורי גלבוע הוא בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים, חבר לשכת עורכי הדין מאז 1987 ובעל הסמכה כמגשר משנת 2000. עו"ד גלבוע הוא בעל התמחות וניסיון רב בניהול תיקים וליטיגציה מורכבת, ומתמחה בחקירת מומחים וחקירות שטח.

בעברו שירת עו"ד גלבוע כרב-סרן במילואים, וכחבר בית הדין המשמעתי של משטרת ישראל. כמו כן, עו"ד גלבוע הינו מומחה בתחום היין - מרצה, כותב ושופט בתחרויות בינלאומיות, ושחקן ברידג' פעיל ואחראי על נבחרות ישראל, ששימש כנשיא ההתאגדות הישראלית לברידג' וכאב בית הדין.

יחד עם עו"ד גלבוע מטפל בכל התיקים במשרד עו"ד עמית אוריה מזה 21 שנים. לעו"ד אוריה ניסיון רב בתחומי הרשלנות הרפואית והנזיקין ויכולות נדירות של כתיבה וניתוח משפטי. תיקי המשרד הם בפרופיל גבוה, ומסתיימים לרוב בפיצויים של מיליוני שקלים.

היתרון הגדול של המשרד נעוץ בהעמקה הרבה המתבצעת בכל תיק שמועבר לטיפולו, בניסיון הרב בביצוע חקירות מומחים וחקירות שטח. בתחום הרשלנות הרפואית עוסק המשרד, בין היתר, בסוגיות הנוגעות לרשלנות בהיריון ובלידה, אי גילוי במועד של סרטן, וניתוחים נוירו-כירורגיים.

בתחום הנזיקין מתמקד המשרד בייצוג של תובעים בתביעות רשלנות גדולות, הנגרמות לרוב עקב תאונות קשות, שבהן יש צורך להוכיח את שאלת האחריות. בנוסף, ניהל המשרד שורה של תביעות נגד משטרת ישראל על התעללות בחפים מפשע, אי מניעת רצח ועוד.

אורי גלבוע. באדיבות המצולמים
עו"ד אורי גלבוע(צילום: באדיבות המצולמים)

עו"ד אורי גלבוע - נזיקין - רשלנות רפואית מורכבות וליטיגציה

טלפון 077-9968260

כתבות של עו"ד אורי גלבוע בערוץ משפטי

  • עורכי דין
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully