עו"ד אורי גלבוע

  • עורכי דין
עו"ד אורי גלבוע

משרד עורכי הדין אורי גלבוע הוא משרד בוטיק שנחשב לאחד המובילים בישראל בתחומי הרשלנות הרפואית, הנזיקין והליטיגציה האזרחית. המשרד, שנוסד בשנת 1988, מטפל בעיקר בתביעות גדולות, מורכבות, ובעלות פרופיל תקשורתי גבוה, ומייצג ניזוקים כבחירה אידיאולוגית.

מייסד המשרד עו"ד אורי גלבוע הוא בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים, חבר לשכת עורכי הדין מאז 1987 ובעל הסמכה כמגשר משנת 2000. עו"ד גלבוע הוא בעל התמחות וניסיון רב בניהול תיקים וליטיגציה מורכבת, ומתמחה בחקירת מומחים וחקירות שטח.

עו"ד אורי גלבוע (צילום: באדיבות המצולמים)

בעברו שירת עו"ד גלבוע כרב-סרן במילואים, וכחבר בית הדין המשמעתי של משטרת ישראל. כמו כן, עו"ד גלבוע הינו מומחה בתחום היין - מרצה, כותב ושופט בתחרויות בינלאומיות, ושחקן ברידג' פעיל ואחראי על נבחרות ישראל, ששימש כנשיא ההתאגדות הישראלית לברידג' וכאב בית הדין.

יחד עם עו"ד גלבוע מטפל בכל התיקים במשרד עו"ד עמית אוריה, מי שהיה עובדו ושותפו במשך 12 שנים. לעו"ד אוריה ניסיון רב בתחומי הרשלנות הרפואית והנזיקין ויכולות נדירות של כתיבה וניתוח משפטי. תיקי המשרד הם בפרופיל גבוה, ומסתיימים לרוב בפיצויים של מיליוני שקלים.

היתרון הגדול של המשרד נעוץ בהעמקה הרבה המתבצעת בכל תיק שמועבר לטיפולו, בניסיון הרב בביצוע חקירות מומחים וחקירות שטח. בתחום הרשלנות הרפואית עוסק המשרד, בין היתר, בסוגיות הנוגעות לרשלנות בהיריון ובלידה, גילוי מוקדם של סרטן וניתוחים נוירו-כירורגיים.

בתחום הנזיקין מתמקד המשרד בייצוג של תובעים בתביעות רשלנות גדולות, הנגרמות לרוב עקב תאונות קשות, לעיתים עם הרוגים, שבהן יש צורך להוכיח את שאלת האחריות. בנוסף, ניהל המשרד שורה של תביעות נגד משטרת ישראל על התעללות בחפים מפשע, אי מניעת רצח ועוד.

עו"ד אורי גלבוע - נזיקין - רשלנות רפואית מורכבות וליטיגציה

טלפון 077-9968260

כתבות של עו"ד אורי גלבוע בערוץ משפטי

אסון המעלית בתל אביב - מי יישא באחריות למחדל?
דווקא לפני לידה עליכם לדעת מה לעשות במקרה של רשלנות
נעצר ללא סיבה והושפל בניידת המשטרה ויפוצה ב-2.6 מיליון שקל

לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully